עיבוד שיש מקצועי

שיש היא האבן הנפוצה ביותר לחיפוי, בין אם מדובר על חיפוי ארונות המטבח, ובכך הוא משמש כמשטח עבודה, בין אם חיפוי הרצפה ואפילו חיפוי הקירות באזורים מסוימים בבית.

השם שיש הוא שם גנרי שמתייחס לסוגים שונים של אבנים ביניהן אפשר למצוא אבנים סינטטיות או אבנים טבעיות, שמטבע הדברים עדינות ויקרות יותר.
לשיש החדש מראה מבריק, חלק, נוצץ ויפה במיוחד, אלא שבמהלך הזמן, בגלל שחיקה, אופי האבן וחומרי ניקוי שונים שפוגעים באיכותו, המראה של השיש נפגע ומשנה את טבעו.

היתרונות בעיבוד שיש

בהרבה מקרים אנשים ממהרים להחליף שיש שלכאורה אבד עליו הכלח, פעולה שטומנת בחובה פרוצדורת תכנון, בחירה והרכבה- שזה כרוך בזמן, מאמץ וכסף.
יחד עם זאת, אנשים רבים אינם מודעים לכך שהחלפת השיש הוא לא תמיד הפתרון היחיד שעומד לרשותכם לטובת חידוש המראה החלק והזוהר של השיש החדש.

שיש אבן קיסר דגם 6003
לפני שאתם ממהרים להחליף את השיש בבית ובמשרד כדאי שתדעו שתהליכי עיבוד שיש מקצועי יכולים להעניק לשיש שלכם מראה חדש ורענן בלי שתצטרכו להחליף אותו.
מאחר ושיש היא אבן טבעית, הרי שהמראה המוגמר שלה אינו מגיע כך מהטבע ועוד לפני שאתם מקבלים את השיש לראשונה הוא עבר תהליכי עיבוד וליטוש על מנת להתגבר על כתמים, פגמים ולצורך יצירת גימורים שיהפכו את האבן לאסתטית ושימושית.

במקרה שבו נמצא השיש בשימוש ורוצים לחדש את המראה שלו, ניתן לעשות שוב פעולת עיבוד, או ליטוש על האבן, במקרה כזה, השכבה העליונה של השיש עוברת תהליך עיבוד שבזכותו נגלית שכבה תחתונה יותר, שלמה ושמורה שמגלמת בתוכה את כל האיכויות של שיש חדש, ובכך אתם זוכים ליהנות ממראה של שיש חדש לחלוטין, מבלי להחליף אותו כלל.

אם אתם רוצים להחליף את השיש או לעשות לו עיבוד מקצועי- הגעתם למקום הנכון. שיש רוקח היא חברה המתמחה בשיש וכל מה שנוגע לכך כבר למעלה מ 30 שנה, כך שאיתנו תוכלו להיות בטוחים שאתם נמצאים בידיים המקצועיות והבטוחות ביותר.

סדרת 6000 של שיש אבן קיסר דגם 6041

מחפש שיש למטבח עם אחריות לכל החיים? קבל הצעת מחיר